BODENTAL – DOLINA PODEN 2018 – zimska šola v naravi

V šolo v naravi smo se tudi letošnje šolsko leto odpravili v Republiko Avstrijo -dolino  PODEN (BODENTAL). Preživeli smo prijeten in aktiven teden           s pravimi zimskim razmerami. Ob prihodu nas je pozdravilo sonce in zasnežena okolica. – prava zimska pravljica. Poleg tečaja alpskega smučanja so bile organizirane tudi druge dejavnosti.

Seznanili smo se s tekom na smučeh.  Kmalu smo ugotovili, da to ni prav nič težko. Tudi o turnem smučanju in o gorništva smo veliko izvedeli, saj smo imeli predavanje  z diapozitivi in prikaz na terenu.

Seznanili smo se tudi s pripravo smuči in bontonom na smučišču, saj je le tako naše smučanje varno in prijetno.

Vsak večer je bil namenjen druženju. Poimenovali smo jih Zabavni večeri. Na teh druženjih smo izvedli zabavne igre, tombolo, seveda pa brez plesa ne gre –  zadnji večer naše šole v naravi je bil  plesni večer.

Teden je bil naporen, pa smo se kljub temu polni lepih vtisov neradi vrnili domov,

UTRINKI ŠOLE V NARAVI.