ŠVN – BODENTAL (PODEN) 2013/14

V šolo v naravi smo se tudi letošnje šolsko leto odpravili v Republiko Avstrijo -dolino  PODEN (BODENTAL). Preživeli smo prijeten in aktiven teden s pravimi zimskim razmerami. Ob prihodu nas je pozdravil sneg, od srede tedna  dalje pa je smo imeli lepo sončno vreme – prava zimska pravljica.

Poleg tečaja alpskega smučanja so bile organizirane tudi druge dejavnosti.

Seznanili so se tudi s tekom na smučeh, vsak od učencev se je preizkusil v tem športu.

Tudi o turnem smučanju in o gorništva smo veliko izvedeli, saj smo imeli predavanje in prikaz na terenu.

Vsak večer je bil namenjen druženju. Poimenovali smo jih Zabavni večeri. Na teh druženjih smo izvedli zabavne igre, tombolo, kviz o poznavanju kraja in okolice kraja bivanja, seveda pa brez plesa ne gre –  zadnji večer naše šole v naravi je bil  plesni večer s karaokami

Ob zaključku smučarskih dejavnosti so se učenci preizkusili na tekmi v teku na smučeh.

Teden je bil naporen, pa smo se kljub temu polni lepih vtisov neradi vrnili domov.

FOTOGALERIJA